Przedstawiam wyniki I tygodnia zmagań sportowych.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1aQRnZrDn-ny67ZrrX6dHZNIOwqowb8c8jx6gzpQgl4Q/edit?usp=sharing

Po 7 dniach wspólnej rywalizacji i przebytych około1800km… dotarliśmy do Rzymu.

Ze swojej strony pragnę pogratulować wszystkim uczestnikom za aktywną postawę i sportowe zaangażowanie. Wartym podkreślenia jest fakt, że do rywalizacji przystąpili uczniowie, jak również nasi nauczyciele.

O dobrodziejstwach płynących z przebywania na świeżym powietrzu i aktywności fizycznej pisać nie trzeba. Spacer, bieg lub jazda na rowerze wpływa nie tylko korzystnie na układ ruchu każdego człowieka, ale także na lepsze samopoczucie psychiczne, tak bardzo nadszarpnięte z powodu panującej pandemii.

Jeżeli są jeszcze chętni, to zapraszam do wspólnej sportowej zabawy.

 Regulamin Majowego Challengu Sportowego wysłany został na Librusie.

Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia w kolejnym tygodniu wyzwania!

Agnieszka Dąbrowska