15 grudnia 2022r. w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Wokalny „Hej kolęda, kolęda”, zorganizowany dla dzieci 5-,6-letnich. Uczestnicy zaprezentowali jeden utwór z podkładem muzycznym. Jury w składzie: Pani Piernik Sławomira, Pani Polaszek Zofia i Pan Cybulski Tomasz oceniało: umiejętności wokalne dzieci, dobór repertuaru do wieku wykonawców, opanowanie pamięciowe tekstu i melodii, czystość i poprawność wykonania oraz ogólne wrażenie artystyczne. Po burzliwych obradach jury wyłoniło laureatów i przyznało miejsca w dwóch kategoriach: soliści i duety.
Duety:
I miejsce – Jabłońska Gabriela i Szelągowska Oliwia
II miejsce – Lorenc Tymon i Wójcik Michał
III miejsce – Tumiński Antoni i Sviridovs Bogdan
Soliści:
I miejsce – Szydłowska Dagmara
II miejsce – Mazurek Kornelia
III miejsce – Łukomski Aleksander
Laureaci konkursu otrzymali z rąk jurorów statuetki, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy i książeczki. Młodym artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.