W ramach projektu walentynkowego w świetlicy szkolnej odbył się konkurs  na najoryginalniejsze wykonanie serca pt. ,, Serce swoje oddam Tobie”. Dzieci uczęszczająca na zajęcia świetlicowe uczestniczyły w warsztatach, na których wykonywały serca walentynkowe dowolną techniką. Komisja  w składzie: Agnieszka Trawińska, Jolanta Malecka i Tomasz Zieliński wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce – Wiktor Nastulski kl.1c
II miejsce – Lena Jabłońska kl. 3b
III miejsce – Lena Pawłowska kl.3b

A także wyróżniła następujące prace:

Kornelia Kubiak kl. 4c, Jakub Kwaśny kl.2a, Nadia Bączkiewicz kl. 2a, Wiktoria Rosińska kl. 1c, Maria Maciejewska kl.1 b, Nadia Ziółkowska kl.2a, Maria Konopińska kl. 2a. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do kolejnych konkursów świetlicowych.

Organizatorzy konkursu: Jolanta Małecka, Agnieszka Trawińska, Tomasz Zieliński