Dnia 21 listopada 2022 roku w bibliotece Szkoły Podstawowej w Osięcinach odbył się  Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Moja mała i duża Ojczyzna” dla klas 0– III. Do rywalizacji  przystąpiło  23 uczestników, którzy przepięknie recytowali wiersze o Polsce. Prezentacje oceniała komisja w składzie p. Ewa Chrząszcz- Raniszewska – lokalna poetka i malarka, p. Renata Zaparucha- nauczyciel religii i języka polskiego oraz  p. Irena Zakrzewska- nauczyciel biblioteki.         

W gronie laureatów znaleźli się:

grupy0

I m. Krzysztof Zeszut  (Jeżyki)

II m. Oliwia Szelągowska (Sówki)

III m. Dagmara Szydłowska (Sówki)

klasy I

I m. Oliwia Kacprzak  ( 1a)

II m. Marcin Skonieczny ( 1b)

III m. Lena Obieziurska (1a)

klasy II

I m. Maria Maciejewska (2b)

II m. Jacek Urbański (2a)

III m. Kacper Ciemny (2a), Maja Dzięciołowska (2c)

klasy III

I m. Alicja Jabłońska (3a)

II m. Lena Kaniewska (3c)

III m. Anna Dybowska (3c)

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki, a laureaci nagrody książkowe, które ufundowała Rada Rodziców.Gratulujemy laureatom.Dziękujemy wszystkim uczestnikom,członkom komisji za pracę podczas konkursu oraz  nauczycielom za wspaniałe przygotowanie uczniów. 

    
Organizatorki:
K. Simińska, A. Wojtkowska, A. Domańska, Z. Polaszek