Miło nam poinformować, że na biblioteczny konkurs plastyczny pn. “Książka w mojej bibliotece”, który był skierowany do uczniów klas pierwszych wpłynęło aż 41 prac. Zadanie konkursowe polegało  na wykonaniu ilustracji  do  książek  oglądanych w trakcie zajęć w naszej czytelni. Prace wykonano z dużą starannością, w różnej technice – używano kredek, farbek, plasteliny i kolorowego papieru. Obrazki są wesołe i kolorowe. Świadczą o znajomości lektur i sentymencie do przeglądanych książek. Prace oceniała  komisja w składzie p. Ewa Martwicka, p. Barbara Rosińska i p. Agnieszka Matkowska. 
Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami.
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych, pobudzenie wyobraźni dziecięcej, popularyzacja czytelnictwa, prezentacja twórczości plastycznej najmłodszych oraz promocja biblioteki.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie. Czytelników zaś zapraszamy do obejrzenia prac laureatów.

Polaszek Zofia
Zakrzewska Irena