Podobnie, jak w poprzednim roku, w miesiącu grudniu na lekcjach informatyki, przeprowadzono szkolny konkurs na bożonarodzeniową animację w programie Scratch. Uczniowie wykonywali animacje, uruchamiane przy pomocy skryptu, “kiedy kliknięto zieloną flagę”. Animacje miały zawierać elementy świąteczne (duszki, życzenia, muzykę). Jury w składzie: Agnieszka Młotkowska, Jolanta Małecka i Tomasz Zieliński oceniając prace uczniów, wzięło  pod uwagę: ogólną estetykę pracy, oryginalność i pomysłowość, samodzielność wykonania oraz poprawność programistyczną.

Oto wyniki Szkolnego Konkursu Informatycznego SCRATCH – Bożonarodzeniowa Animacja: Wyróżnienia otrzymali:

  • Kornelia Domańska 4a
  • Justyna Lewandowska 4a
  • Antoni Mikołajczak 4c
  • Martyna Dąbrowska z klasy 7b
  • Martyna Choziak z klasy 8c
  • Martyna Dąbrowska z klasy 7b

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy sukcesów!!!


Agnieszka Młotkowska,  Jolanta Małecka i Tomasz Zieliński