Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur  2022″. Uczestniczyło w nim 72 osób w różnych kategoriach wiekowych : Żaczek, Maluch, Beniamin, Kadet. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest popularyzacja matematyki,  rozwijanie zdolności i zainteresowań uczniów. Jak co roku, uczestnicy konkursu zmierzyli się z testem zawierającym różnorodne zadania matematyczne, a przede wszystkim logiczne. Miło nam poinformować, że  uczniowie naszej szkoły uzyskali wyróżnienia  w tym międzynarodowym konkursie. Są to:

Kategoria Żaczek:

– Michał Gumiński- wyróżnienie

– Maria Konopińska- wyróżnienie

– Klaudia Nowosielska- wyróżnienie

Kategoria Maluch:

– Filip Skwarczyński- wyróżnienie

– Julia Wszołek- wyróżnienie

– Aleksander Bączkiewicz- wyróżnienie

Kategoria Beniamin:

– Nataniel Lipski- wyróżnienie

Kategoria Kadet:

– Jakub Marchwiński- wyróżnienie

– Jakub Kwieciszewski- wyróżnienie

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Agnieszka Waloszek