21 września był wspaniały dzień dla każdego dziecka – świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Czekało na Nas wiele atrakcji i wspaniałej zabawy! Bawiliśmy się przy największych przebojach dla dzieci i zabawach integracyjnych. Było wesoło i kolorowo. Nie brakowało uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Dodatkowo każde dziecko otrzymało medal dla Super Przedszkolaka. Tego dnia odbyło się także pasowanie na przedszkolaka . Symbolem przyjęcia w poczet przedszkolaków było dotknięcie ogromną kredką ramienia dziecka przez pana dyrektora A. Polaszka. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom od pani wice dyrektor E. Martwickiej. Pasowanie to bardzo ważne wydarzenie dla kilkulatków. Po nim stają się już oficjalnie przedszkolakami, to duży krok w ich drodze do samodzielności. Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci dzieci, zgromadzonych gości i nauczycieli.