,, Każdy Przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień, już kończy się, od najmłodszego aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka „

20 września DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest każdego roku 20 września. Święto zostało ustanowione, aby podkreślić rangę edukacji przedszkolnej w rozwoju i wychowaniu dzieci. To przede wszystkim dzień, który ma dostarczyć okazji do świętowania, dobrej zabawy, pozytywnych wrażeń oraz mnóstwa radości.W tym szczególnym dniu od wczesnego ranka w Naszym przedszkolu panowała wesoła atmosfera……Następnie po przemówieniu i życzeniach p. dyrektora A. Polaszka, dzieci skosztowały pysznego tortu….Nadszedł czas na atrakcje i niespodzianki….. .Wśród nich znalazły się, m.in. gry i zabawy integracyjne oraz muzyczno – ruchowe. Największą atrakcją okazały się maskotki bohaterów bajki ,, Psi Patrol”. Nasi milusińscy mieli okazję sprawdzić swoją sprawność fizyczną w konkursie – przeciągania liny. Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy z chustą animacyjna. Na zakończenie dzieci otrzymały niespodzianki zrobione z balonów.Wszyscy bawili się znakomicie…. Uśmiech nie znikał z twarzy każdego dziecka. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w Naszej pamięci …….