25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Światowy Dzień Pluszowego Misia zostało ustanowione dopiero 25 listopada 2002 roku,  dokładnie w setną rocznicę powstania tej popularnej maskotki. W naszej świetlicy tradycją stały się  obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Zabawy i piosenki z misiem umiliły uczniom czas spędzony w świetlicy. Tego dnia gościliśmy logopedę naszej szkoły, która wspólnie
z nauczycielami świetlicy przygotowała dla dzieci wiele atrakcji i ciekawych zabaw.
W ramach obchodów tego miłego święta dzieci wysłuchały opowieści  i ciekawostki
o misiach. Moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś” !

Dziękujemy wszystkim dzieciom  za zaangażowanie i świetną, wesołą zabawę !

Organizatorzy
logopeda  Aleksandra Siarkowska
opiekunowie świetlicy szkolnej Agnieszka Trawińska, Jolanta Małecka, Tomasz Zieliński