W dniu 25.11.2022r. w świetlicy szkolnej dzieci uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Na zajęcia przyszły ze swoim “milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, duże w różnych kolorach. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.
W tym wesołym dniu w świetlicy na dzieci czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami. Poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się m. in. przy piosenkach: “Dwa malutkie misie”, “Jadą, jadą misie”, ” Stary niedźwiedź mocno śpi”. Brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne.
Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

 Organizatorzy:

Edyta Nowak, Agnieszka Trawińska