Tradycyjnie od kilku lat 15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie i nauczyciele  organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. W naszej świetlicy szkolnej najmłodsi uczniowie klas 1-3 cieszyli się tym dniem! Odbyła się pogadanka na temat książki i filmu ,,The Dot”, którą napisał Peter Reynolds (opowiada ona o kropce, która zmieniła świat małej Vashti, dziewczynka uwierzyła w siebie). Następnie dzieci wspólnie bawiły się przy muzyce, tańczyły z chusteczką haftowaną w kropki, losowały tajemnicze karteczki w kropki, wykonywały kropkowane prace plastyczne. Wiele radości sprawiły im zabawy ruchowe z krążkami i obręczami.Doskonaliły swoje talenty matematyczne grając w kostki do gry i domino.
To był wspaniały i niezapomniany dzień!