Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, które jest uwielbiane przez wszystkie dzieci. To czas dobrej zabawy, radości, niespodzianek i uśmiechów. Tak było i w naszej szkole.
1 czerwca upłynął w słonecznej, pogodnej atmosferze. Uczniowi klas I – III mieli mnóstwo atrakcji. Były dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy na placu zabaw, smaczne przekąski: wata cukrowa, lody i kiełbaski z grilla.
Starsi uczniowie natomiast z klas IV – VIII wzięli udział w Paradzie Schumana. Kolorowy korowód przeszedł ulicami Osięcin. Następnie uczniowie mieli różne gry i zabawy przygotowane przez Samorząd Uczniowski, wśród których najwięcej emocji wywołał turniej „Jeden z Dziesięciu”. Zwyciężyła w nim uczennica klasy VI b Karolina Kwiatkowska. Była również dyskoteka, na której nie mogło zabraknąć popularnej, wyzwalającej wiele energii, belgijki. Również dla uczniów były lody i pieczone kiełbaski.
Fundatorem wszystkich atrakcji była Rada Rodziców oraz Urszula i Zbigniew Polińscy. Gorące podziękowania i ukłony w stronę sponsorów.
Drogie Dzieci, życzymy Wam, aby każdy dzień był pełen słońca, uśmiechów i przynosił radość z odkrywania świata.