W październiku 2021r. uczniowie klas VII a i VII b pod opieką p. M. Hejman, p. E. Staniszewskiej i p. I. Zakrzewskiej udali się na wycieczkę do Brzeskiego Centrum Kultury i Historii “Wahadło” w Brześciu Kujawskim. Uczniowie mieli okazję zwiedzić muzeum oraz uczestniczyć w warsztatach plastycznych. Wizyta w tym nowoczesnym obiekcie była świetną okazją do poznania w sposób interaktywny historii i tradycji Brześcia Kujawskiego i okolic. Multimedialna wystawa dała uczniom możliwość samodzielnego zdobycia wiedzy o naszym kujawskim regionie. Po zakończeniu zwiedzania wystawy uczniowie uczestniczyli w warsztatach “Button maker”, podczas których tworzyli komputerowo własny projekt przypinki.

Wyjazd dostarczył uczniom wielu pozytywnych wrażeń i wzbogacił ich wiedzę o regionie.

E. Staniszewska
M. Hejman
I. Zakrzewska