,,W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali”.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W zorganizowanym balu karnawałowym w przedszkolu, dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Bal karnawałowy przebiegł w miłej i serdecznej atmosferze, dostarczył niezapomnianych wrażeń. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Dziękujemy pani Katarzynie Olszcie-Zielińskiej i panu Tomaszowi Cybulskiemu za oprawę muzyczną , panu Jakubowi Pomorskiemu za prowadzenie balu, panu Tomaszowi Zielińskiemu za piękne zdjęcia oraz wszystkim zaangażowanym rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla dzieci.