Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności oraz zanurzyć się w sferze wróżb i prawdziwej magii. Z tej okazji pod koniec listopada odbyła się w naszej świetlicy zabawy i wróżby  andrzejkowe. W dniach  29 -30 listopada  nasza świetlica  zamieniła się w ,,salę wróżb”. Uczniowie klasy 1 – 3 oraz dzieci z przedszkola mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, czy może jakaś inna niespodzianka. Imprezę uświetniły uczennice  z klasy 6b przebrane za wróżki, które powiadały przyszłość przy dźwiękach muzyki  z Harrego Pottera.
Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa.
Organizatorzy:
Edyta Nowak,  Agnieszka Trawińska