17 listopada br. dzieci sześcioletnie wybrały się do gabinetu pielęgniarki szkolnej. Pani opowiadała dzieciom nie tylko o czynnościach wynikających z jej podstawowych obowiązków , ale także o sposobach dbania o higienę własnego ciała i zdrowego odżywiania się. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć gabinet pani pielęgniarki oraz […]
14 listopada 2025 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Osięcinach miało miejsce rozstrzygnięcie II edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Symbole lektur szkolnych”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VIII ze szkół podstawowych w: Bądkowie, Brześciu Kujawskim, Brzeziu, Dębołęce i Osięcinach. Oceny prac dokonała komisja w składzie: – […]
W tym tygodniu utrwalaliśmy słownictwo związane z pogodą. Pogoda jest zmienna, więc czasami było sunny, czasami było cloudy. Nikt tak jak nasze przedszkolaki, nie umie zrobić windy – wietrznie tak wspaniale, żeby przegonić chmury i znowu świeciło słonko.
Przez ostatnie dni wszystkie przedszkolaki miały możliwość obserwowania pracy fotografa. Bożonarodzeniowa sesja zdjęciowa w Studio Fotograficznym Julia Rafińska wywołała wiele pozytywnych emocji i wprowadziła dzieci w magiczny, świąteczny nastrój.

