Dziewczyna z pasją – wystawa prac uczennicy klasy siódmej w bibliotece szkolnej

„Szkic to pierwszy oddech pomysłu,linia wyobraźni, która dopiero zaczyna żyć.” Zapraszamy do biblioteki szkolnej (budynek gimnazjum) na wystawę rysunków uczennicy klasy 7a – Julki Wszołek, prezentującą szkice wykonane ołówkiem. Wybrane prace powstały na przestrzeni ostatnich lat nauki i stanowią przykład rozwijania umiejętności plastycznych, takich jak […]

Konkurs Plastyczny “Mój przyjaciel Miś”

22 stycznia 2026 roku w świetlicy szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój przyjaciel Miś”, którego celem było rozwijanie wyobraźni, pobudzanie aktywności twórczej oraz kształtowanie wrażliwości estetycznej uczniów. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów: I miejsce: Marcel Kacprzak kl. 1b oraz Franciszek Konopiński kl. 1b II miejsce: […]