W ciągu tygodnia poprzedzającego akcje zorganizowaną przy GOK Osięciny „Zostań Dawcą szpiku” nasze dzieci w przedszkolu miały możliwość przybliżenia tego ważnego tematu. Przedszkolaki obejrzały z zaciekawieniem materiały odnośnie Fundacji DKMS oraz dowiedziały się czym są nowotwory krwi i jak można pomóc. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasze przedszkolaki jako dorosłe osoby będą również brały udział w takich wydarzeniach.