Wykaz „dostępności” nauczycieli poza pierwszym poniedziałkiem miesiąca:

Lp. Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godzina Miejsce
1. Banasiak Krzysztof czwartek 14.55-15.55 301
2. Cybulski Tomasz poniedziałek 13.15-14.15 świetlica
3. Czapska Elżbieta środa 13.00-14.00 gabinet logopedyczny
4. Dąbrowska Agnieszka poniedziałek 13.00-14.00 pokój nauczycieli w-f
5. Dębowa Sylwia poniedziałek 11.15-12.15 233
6. Domańska Agnieszka poniedziałek 13.00-14.00 221
7. Jezierska Anna czwartek 13.20-14.20 pokój nauczycielski
8. Gawrońska Beata środa 13.00-14.00 104
9. Ks. Grenda Dariusz środa 11.15-12.15 pokój nauczycielski
10. Hejman Małgorzata środa 13.00-14.00 207
11. Kamiński Paweł wtorek 12.10-13.10 101
12. Kisielewska Izabela poniedziałek 12.10-13.10 01
13. Ks. Laskowski Michał środa 11.15-12.15 pokój nauczycielski
14. Lewandowska Emilia poniedziałek 14.05-15.05 300
15. Matkowska Agnieszka wtorek 14.05-15.05 203 gabinet pedagoga
16. Małecka Jolanta wtorek 12.10-13.10 pokój nauczycielski
17. Mentlewicz Małgorzata środa 13.00-14.00 pokój nauczycielski
18. Młotkowska Agnieszka wtorek 12.10-13.10 pokój nauczycielski
19. Musiał Anna wtorek 12.10-13.10 222
20. Nowak Edyta poniedziałek 14.00-15.00 świetlica
21. Nowak Marianna wtorek 12.10-13.10 304
22. Polaszek Andrzej poniedziałek 13.00-14.00 gabinet dyrektora
23. Polaszek Zofia poniedziałek 13.30-14.30 224
24. Polaszewski Tomasz czwartek 14.55-15.55 106
25. Ratajczyk Aneta czwartek 13.00-14.00 210
26. Rosińska Barbara czwartek 13.00-14.00 pokój nauczycielski
27. Rosiński Andrzej wtorek 14.00-15.00 gabinet
28. Rozpędowski Andrzej poniedziałek 14.05-15.05 205
29. Siarkowska Aleksandra środa 13.00-14.00 gabinet logopedyczny
30. Simińska Katarzyna wtorek 13.00-14.00 348
31. Staniszewska Ewa wtorek 13.00-14.00 209
32. Trawińska Agnieszka środa 14.00-15.00 świetlica
33. Trzeciak Agnieszka poniedziałek 12.10-13.10 232
34. Tumińska Joanna poniedziałek 14.00-15.00 107
35. Tumiński Zbigniew wtorek 12.10-13.10 100
36. Waloszek Agnieszka wtorek 13.00-14.00 102
37. Woźniak Grzegorz czwartek 13.00-14.00 205
38. Wojtkowska Aneta wtorek 12.15-13.15 225
39. Zakrzewska Irena poniedziałek 13.45-14.45 biblioteka
40. Zieliński Tomasz czwartek 14.55-15.55 208
41. Zaparucha Renata środa 11.15-12.15 pokój nauczycielski